Nemohli jste doteď najít správnou informaci?

Je možné přijímat platby v eurech?

Ano. GP webpay umožňuje přijímat platby nejen v českých korunách a eurech, ale i v amerických dolarech, britských librách, maďarských forintech, polských zlotých a ruských rublech. Zákazníkům ze zahraničí se také automaticky přizpůsobí jazyk platební brány.

V jakých jazykových mutacích je GP webpay k dispozici?

Jazyk platební brány se automaticky přizpůsobí prostředí zákazníka.V současnosti nabízí 27 jazykových mutací – vedle češtiny a slovenštiny také angličtinu, arabštinu, dánštinu, finštinu, francouzštinu, holandštinu, italštinu, lotyšštinu, maďarštinu, němčinu, norštinu, polštinu, portugalštinu, ruštinu, španělštinu, švédštinu a ukrajinštinu.

Má e-shop přístup k číslu karty nebo jiným citlivým údajům?

Ne. Číslo karty, její expirace i CVC slouží pouze k autorizaci platby v platební bráně GP webpay a nikdy nejsou předávány obchodníkům. Obchodník se pouze dozví, zda platba proběhla v pořádku. E-shopům tím odpadá nutnost zavádět náročná bezpečnostní opatření. O bezpečí jejich zákazníků se stará provozovatel platební brány GP webpay, Global Payments Europe, který pravidelně prochází přísnými bezpečnostními audity. Ty zaručují, že citlivé údaje nebudou zneužity.

Chci využívat platební bránu GP webpay. Jak ji získám?

Vyberte si některou z bank, které GP webpay poskytují, dodejte jí potřebné informace o svém e-shopu a uzavřete s ní smlouvu o akceptaci platebních karet. Pro vlastní implementace GP webpay do e-shopu od nás obdržíte veškerou dokumentaci a návody, na základě kterých si s ní lehce poradí každý zkušený programátor. Po otestování funkčnosti převedeme vaši platební bránu do produkčního prostředí a můžete ihned přijímat platby kartou!

Které banky poskytují GP webpay?

V České republice spolupracujeme s Global Payments s.r.o., Komerční bankou, REVO a UniCredit Bank. Na Slovensku s Global Payments s.r.o. a ČSOB.

Kolik stojí implementace a používání platební brány GP webpay?

Cenu za využívání GP webpay určuje poskytovatelská banka. Každá z bank stanovuje cenu individuálně podle vlastních kritérií, zohledňujících např. velikost obchodníka a obor podnikání. O podrobnosti týkající se ceny, poplatků a podmínek využívání platební brány můžete banky nezávazně požádat v kontaktech.