Moderní a bezpečný systém pro platby kartou na internetu GP webpay je nejpoužívanější platební bránou v českých
e-shopech. Splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky MasterCard, VISA a American Express, zvyšuje počet úspěšně dokončených objednávek a skvěle funguje v mobilních telefonech.
Více o produktu >
Budoucnost vidíme v nakupování a platbách mobilem Platební brána GP webpay je vytvořena speciálně pro mobilní zařízení, takže platba na nich je rychlá a naprosto jednoduchá.

Umožňujeme také platby digitální peněženkou MasterPass a MasterCard Mobile.
Více o produktu >
Platby kartou mrknutím oka díky funkci Fastpay GP webpay si dokáže zapamatovat číslo karty a nabídnout je při příštím nákupu.

U každé další platby pak stačí jen vyplnit třímístný CVC2/CVV2 kód, zmáčknout tlačítko „Zaplatit“
a nákup je hotový!
Více o produktu >
Integrace PUSH plateb urychluje nákup i prodej GP webpay umožňuje obchodníkovi iniciovat platby kartou a zasílat je zákazníkům. Zákazník pouze klikne na link v e-mailu od obchodníka a jeho prohlížeč je přesměrován na platební bránu GP webpay, kde může pohodlně zaplatit kartou. Více o produktu >
Google Pay nyní na platební bráně GP webpay! S Google Pay můžete jednoduše zaplatit pomocí platebních karet uložených ve vašem účtu Google.
Platby pomocí Google Pay, stejně jako poukazování plateb na Váš účet, fungují ve stejném režimu jako dosavadní karetní transakce.
Podmínky užívání služby Google Pay
Více o produktu >
Podporuje můj e-shop GP webpay? Pro nejběžnější systémy je k dispozici potřebný plugin. Platební bránu GP webpay podporují další desítky dalších e-shopových systémů.
 • WooCommerce
 • PrestaShop
 • OpenCart
 • Magento
 • VirtueMart
 • osCommerce
 • Gambio
 • Shopware
 • JoomShopping
 • OXID
 • xt:Commerce
 • Zen Cart
Představujeme vám platební bránu pro 21. století... Více o GP webpay >
Bezpečnost plateb je pro nás na prvním místě! Více o bezpečnosti >
Zaplatit je rychlé a jednoduché! Více o GP webpay >
GP webpay je optimalizovaný pro mobilní zařízení! Více o GP webpay >
Jak si objednat platební bránu GP webpay? Stačí pouze 4 kroky a můžete využívat nejrozšířenější platební bránu v Česku.
Vyberte si některou z bank, které GP webpay poskytují, a dodejte jí potřebné informace o svém e-shopu. Banka vás seznámí s cenou a podmínkami využívání. Uzavřete se zvolenou bankou smlouvu o akceptaci platebních karet. Nasadíte bránu do svého
e-shopu. Od nás obdržíte detailní návod, s nímž si poradí každý programátor.
Po otestování funkčnosti převedeme vaši platební bránu do produkčního prostředí. Okamžitě můžete přijímat platby kartou!
Více o objednávce >
Odpovědi na Vámi často kladené otázky ...
Je možné přijímat platby v eurech? Ano. GP webpay umožňuje přijímat platby nejen v českých korunách a eurech, ale i v amerických dolarech, britských librách, maďarských forintech, polských zlotých a ruských rublech. Zákazníkům ze zahraničí se také automaticky přizpůsobí jazyk platební brány.
Které banky poskytují GP webpay? V České republice spolupracujeme s Global Payments s.r.o., Komerční bankou, REVO a UniCredit Bank. Na Slovensku s Global Payments s.r.o. a ČSOB.
Jakým způsobem se účtují poplatky za zpracované transakce? V platební bráně zaplatí částku za zboží, která je v plné výši stržena z jeho účtu. Vaše banka vám následně připíše částku sníženou o transakční poplatek. Jeho výše je individuální a závisí pouze na vaší dohodě s bankou.
Kdy budou připsány peníze na můj účet? Peníze vám vaše banka připíše na účet obvykle následující pracovní den po úspěšném dokončení platby přes GP webpay.
Jakým způsobem se provádí implementace GP webpay do e-shopu? Implementaci provádí klient sám na základě dokumentace, kterou poskytujeme. Jsou v ní všechny potřebné informace včetně funkčních skriptů v PHP a JAVA. Zkušený programátor zvládne platební bránu naiplementovat obvykle během 2 - 3 dnů včetně otestování funkčnosti systému.
Kolik stojí implementace a používání platební brány GP webpay? Cenu za využívání GP webpay určuje poskytovatelská banka. Každá z bank stanovuje cenu individuálně podle vlastních kritérií, zohledňujících např. velikost obchodníka a obor podnikání. O podrobnosti týkající se ceny, poplatků a podmínek využívání platební brány můžete banky nezávazně požádat na těchto kontaktech.
Další otázky a odpovědi >
Více o společnosti >